Síla rodinné firmy již od roku 1990

Značky

Naše značky

fotoalba, foto rámečky, kancelářské zboží a kreativa

Značka FANDY je neodmyslitelně spjatá s širokým sortimentem fotoalb, foto rámečků, kreativy, psacích potřeb a dalšího kancelářského zboží. Za touto značkou stojí více než 25 let tradice společnosti Koeximpo, jedné z nejstarších papírnických společností v České Republice.

Elektrokola s nekompromisní kvalitou za rozumnou cenu

V roce 2008 jsme rozšířili naši nabídku o elektrokola pod vlastní značkou – LOVELEC +. Díky více jak 10tileté zkušeností s vývojem, výrobou, servisem a prodejem elektrokol, jsme schopní nabídnout zákazníkům širokou nabídku kvalitních elektrokol.

Kancelářské potřeby až na Váš stůl!
S tradící více něž 25 let

Skupinu „PARTNER 4 OFFICE“ tvoří renomované papírnické velkoobchody Koeximpo spol. s r.o., TechDraw Office s.r.o., Emado s.r.o., EMADO Hradec Králové, s.r.o. a EMADO Pardubice, s.r.o. Vysoký standard služeb zajišťujeme především širokým sortimentem všeho, co můžete v kanceláři potřebovat. Naše nákupní síla Vám garantuje nejpříznivější ceny.

Firma

O nás

Koeximpo spol s.r.o. je česká společnost, která funguje na trhu již více jak 28 let. Společnost založili bratři Stanislav a Česlav Glacovi v roce 1990 v Českém Těšíně.

Ve svých začátcích se zaměřovala na papírnictví a kancelářské potřeby. V tomto odvětví je společnost Koeximpo jedná z nejdéle existujících firem v České republice. V roce 1996 Koeximpo vytvořilo značku Fandy, která se zabývá prodejem fotoalb, foto rámečků, psacích potřeb a kreativy. Z kraje nového tisíciletí v roce 2002 vznikla spolupráce mezi Koeximpem a dalšími třemi společnostmi, zabývajícími se prodejem kancelářských potřeb a papírnictví, pod značkou Partner4Office. Nejmladším přírůstkem do rodiny se stal v roce 2010 Lovelec, jedná se o výrobu a prodej elektrokol.

jak šel čas

Zajímavosti v číslech

+ 0
prodaných fotoalb
0 km
Prodaného toaletního papíru tj. 1,5x vzdálenost ze Země na Měsíc
0 tun
Prodáno kopírovacího papíru

Kontakty

Kontaktujte
nás

Jak šel čas

Historie
firmy

Je potřeba vymyslet logo

6.12.1990 vzniká Koeximpo, zatím pouze na živnostenský list Stanislava Glace. Na začátku bylo potřeba vymyslet logo.

Společnost s ručním omezeným

12. června 1991 se Koeximpo stává společnosti s ručením omezeným.

Zástupce keramických per Micro

Obchod se dařil a sklady se plnily, začali jsme zastupovat korejskou značku keramických per Micro.

KOEXIMPO SK

Po rozdělení Československa na Českou Republiku a Slovensko jsme založili dceřinou společnost Koeximpo s.r.o. se sídlem v Žilině, která byla v roce 2000 odprodána jinému subjektu.

Fandy

V tomto roce vzniká naše nová značka pro fotoalba, fotorámečky, školní potřeby a kreativu, která funguje na trhu do dnešního dne.

Stěhování

Již jsme vyrostli tak, že nám naše prostory byly malé, a tak nastal čas na velké přesuny. Stěhujeme se v rámci města z ulice Dukelské na nové místo do areálu VOP na ulici Lípová.

KOEXIMPO MÁ NAROZENINY

V tomto roce oslavujeme 10 let na trhu s papírenským a kancelářským zbožím.

OFFICE RUNNER

Zakládáme novou značku pro kancelářské potřeby Office Runner   

PARTNER 4 OFFICE

Dochází ke vzniku nové firmy, Partner Czech s.r.o., kterou zakládáme společně se společnostmi, které v oblasti papírnictví patří mezi nejdéle působící na českém trhu. Společně jsme vymysleli novou značku pro kancelářské potřeby Partner 4 Office. 

2GB - SK

Opět po letech se vracíme na slovenský trh s dceřinou společnosti 2GB – SK

LOVELEC

Pod křídly Koeximpa vzniká nová značka, ve zcela nové branži. Začali jsme s výrobou elektrokol.

20 let společnosti Koeximpo

Ve stejném roce oslavujeme 20 let společnosti Koeximpo.

NOVÁ GENERACE

Firma prošla generační obměnou. Do vedení vstupují Andrzej a Marek Glacovi.

To všechno by nebylo možné, nebýt skvělých zaměstnanců, protože firmu tvoří lidé. 
Děkujeme.